Ana Sayfa İNDEKS Boyner Büyük Boyner indirimi başladı

Büyük Boyner indirimi başladı

Büyük Boyner indirimi başladı. Boyner’in özel tasarım markalarının kış koleksiyonlarına ait seçili ürünleri, yüzde 50 indirimlerle sunuluyor.

Merakla beklenen büyük Boyner kış indirimi kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarında başladı. Dünya modasının en beğenilen ve takip edilen markaları ile Boyner’in özel tasarım markalarının kış koleksiyonlarına ait seçili ürünleri, kışın en soğuk günlerinde içinizi ısıtacak yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuluyor.

Boyner tasarım ekibinin özel olarak tasarladığı modern ve güncel kadının markası House Of Camellia, profesyonel, klasik ve stiline önem veren kadınlara yönelik koleksiyonlarıyla Fabrika, günümüz moda trendlerini her detayda hissettiren renkli, hareketli, genç Black Pepper ve rengarenk Limon Company koleksiyonlarından kış sezonunda kaçırdığınız parçalara yüzde 50’ye varan avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Rahat tasarımı, enerjik çizgileriyle spor ve şık giyimi bir arada sunan erkek markası North of Navy, zamansızlığı ve stili ön plana çıkaran klasik çizgisiyle Fabrika erkek koleksiyonları sezon indirimin yanı sıra Axess ve CardFinans’a özel 9 taksit ödeme ayrıcalığı ile büyük Boyner indiriminde sizleri bekliyor.
Modaseverlerin vazgeçilmez alışveriş destinasyonu Boyner, renkleri cesur bir şekilde kullanarak, farkını tarzıyla ortaya koymayı sevenlere özel Boyner Fresh koleksiyonu seçili ürünleri, özel fiyatlarla büyük Boyner indiriminde…

37 şehirde 96 mağazada sıcacık ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatan Boyner, Hopi ile yüzde 50’ ye varan indirim veya yüzde 50 paracık kazanma imkanı sunuyor. Üstelik Hopililer, Black Pepper, House Of Camellia, Fabrika, T-box, Limon Company, North Of Navy, Penford, Cotton Bar, Funky Rocks, Pink&Orange, Barbie, Monster High, North Of Navy Kids, Mammaramma markalarında; 250 TL. ve üstü alışverişe 25 paracık hediye kazanmakla kalmıyor, paracıklarını 1 üründe yüzde 25, 3 üründe yüzde 50 daha değerli kullanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz