Ana Sayfa İNDEKS Burger King Burger King Tıkla Gelsin’de yeni bir dönem başlatıyor

Burger King Tıkla Gelsin’de yeni bir dönem başlatıyor

Burger King Türkiye müşterileri, yemek siparişlerini artık çevrimiçi ödeyebilecek. Ödeme sürecinin tamamını Wirecard üstlenecek.

Wirecard Group, Türkiye’deki iştiraki Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri AŞ ile birlikte, kredi kartı ödemelerinin Türkiye’deki Burger Kingçevrimiçi şubesine entegre edildiğini duyurdu. Burger King Türkiye, çevrimiçi ve mobil ödeme kabul eden ilk ve tek fast food şirketi oldu. Burger King Türkiye müşterileri, Mayıs 2016’dan bu yana Burgerking.com.tr/tiklagelsin adresinden kredi kartıyla yemek sipariş ederek ödeme yapabiliyor.

Burger King ve Wirecard iş birliği

Burger King, geçtiğimiz ay Türkiye’deki 20. yılını kutladı ve bu sürede müşterilerine 250 milyon kez hizmet verdi. Burger King’in ana geliştirici ve üreticisi TAB Gıda, Türkiye çapında 5 markada yaklaşık bin restoranıyla hızlı servis restoranı sektöründe lider durumda. TAB Gıda Burger KingCEO’su Caner Dikici, “Burger King, 600’ün üzerinde restoranla hamburger hızlı servis restoranı sektörünün lideri durumunda ve biz, çevrimiçi sipariş sürecini de müşterilerimiz için daha kolay ve daha rahat bir hale getirmek istedik. Wirecard’ın çevrimiçi şubemize kredi kartı ödemelerini entegre etmesi, müşterilerimize yemeklerini çevrimiçi olarak sipariş etme ve kredi kartıyla doğrudan çevrimiçi ödeme yapma olanağı sağlıyor. Geriye sadece siparişlerinin evlerine teslim edilmesini beklemek kalıyor” dedi.

Wirecard Türkiye Genel Müdürü Alper Akcan da “Dünya genelindeki bu benzersiz hizmetle Türkiye’deki Burger Kingmüşterilerini desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Ödeme sürecinin tamamını üstlenerek, tek bir kaynaktan en kullanışlı ve güvenli çevrimiçi siparişler için yol açıyoruz” die konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz