Ana Sayfa İNDEKS Burger King Burger King ödüle doymuyor

Burger King ödüle doymuyor

Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Burger King başarılı reklam çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor. Her yıl büyük bir merakla beklenen Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde Burger King “Düello” reklam kampanyasıyla 2 Kristal, 3 Gümüş Elma almaya hak kazandı.

1995 yılından beri TAB Gıda ile Türkiye’de hizmet veren Burger King, sıra dışı reklam projeleriyle de tüketicisine dokunuyor. Markanın reklam ajansı Y&R İstanbul Burger King’in lezzeti Texas Smokehouse için oldukça yaratıcı bir kampanyaya imza attı.

Dayanılmaz lezzet için Burger King restoranlarına gelenler mobil aktivasyon uygulamasıyla yaratılan kovboya meydan okudular. Kovboy hamburgerini ısırmadan fotoğrafını çekip Instagram’da paylaşanlar bedava hamburger yeme şansını yakaladı.

Burger King iletişim dilinde yakaladığı üstün başarı sayesinde Türkiye’nin merakla takip ettiği Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde yine ödülleri topladı. “Düello” reklam kampanyası, Açıkhava kategorisinde 2, Medya kategorisinde 1 Gümüş Elma, Dijital ve Doğrudan Pazarlama kategorilerinde ise 2 Kristal Elma’nın sahibi oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz