Ana Sayfa Dünyadan Brioni, New York amiral mağazasını açtı

Brioni, New York amiral mağazasını açtı

İtalyan lüks erkek giyim markası Brioni, New York amiral mağazasını açtı. İki kattan oluşan 460 metrekarelik Brioni New York mağazasının iç tasarımı, David Chipperfield imzası taşıyor.

Saint-Honoré caddesi üzerindeki Paris mağazasının açılışının ardından, Brioni yeni perakende konseptini taşıyan ikinci mağazasını New York’ta 688 Madison Avenue üzerinde açtı.

Brioni Genel Müdürü Gianluca Flore, “New York mağazasının açılışı hem Brioni’nin küresel stratejisi hem de New York ve ABD pazarları ile bağlantılarının güçlendirilmesi için büyük önem taşıyor” dedi.

İki kattan oluşan 460 metrekarelik Brioni New York mağazasının iç tasarımını, markanın yeni Paris mağazasını da tasarlayan David Chipperfield Architects Milan gerçekleştirdi. Tasarım konsepti Paris ile aynı şekilde olan mağaza, bulunduğu binanın orijinal özelliklerini ortaya çıkarırken aynı zamanda kullanılan materyallerde günümüze uyarlanmış bir şekilde Brioni’nin Romalı kökenine de gönderme yapıyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında Kreatif Direktörü Justin O’Shea’nin ayrılışı sonrasında lüks erkek giyim markası, markanın yeni kimliğine dayalı olarak bir genişleme planı sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz