Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner, yeni konseptiyle Ankara’da

Boyner, yeni konseptiyle Ankara’da

Ürün ve marka zenginliğiyle her mevsim keyifli alışveriş deneyimi sunan Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu Boyner, 2018 yılının ilk mağazasını Ankara MetroMall AVM’de açtı. Boyner MetroMall mağazası ile Boyner’in Ankara’daki mağaza sayısı 1 tanesi sports olmak üzere 6’ya yükselirken toplam mağaza sayısı 94 oldu.

2017 Eylül’de uygulanmaya başlanan yeni mimari konsept ile tasarlanan Boyner MetroMall mağazası, Ankara’nın en büyük, Türkiye’nin 5. büyük Alışveriş Merkezi MetroMall‘da 3 bin 200 metrekarelik alanıyla yer alıyor. Boyner MetroMall AVM’de kadın, erkek, çocuk, bebek, genç, aktif spor, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik kategorilerinde yerli yabancı pek çok marka Ankaralılarla buluşuyor.

Boyner, doğal detayların ön plana çıktığı yeni mağaza konsepti ile sıcak bir ortam, konforlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Boyner müşterisinin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı yeni konsept, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi vadediyor.

Boyner MetroMall, açılışını özel bir kampanya ile kutluyor
Zengin marka ve ürün seçkisi ile MetroMmall AVM’de hizmet vermeye başlayan Boyner, Ankaralılara özel bir açılış kampanyası ile merhaba diyor. Boyner MetroMall mağazası açılışına özel düzenlenen kampanya ile 14-30 Nisan tarihleri arasında Hopi uygulaması ile 250 TL ve üzeri İlkbahar-Yaz sezonu alışverişlerinde yüzde 20 paracık fırsatı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz