Ana Sayfa AVM “Bir Yuva da Sizden Olsun”

“Bir Yuva da Sizden Olsun”

Havaların soğumasıyla birlikte sokaktaki kediler, küçük ve sıcak bir yer bulabilmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Bizlerin ise, soğuk kış günlerinde onlar için yapabileceği bir şeyler var. Mesela sığınabilecekleri küçük kedi evleriyle, en önemlisi onların hayatta kalmasına yardımcı olabilir ve soğuklardan daha az etkilenmelerini sağlayabiliriz.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, soğuk havalarda, sokaktaki dostlarını unutmadı. Kedi evlerini hazırladı ve bahçesine yerleştirdi. Siz de ahşap kedi evi tasarlamak ve kendi zevkinize göre renklendirerek, sokaktaki dostlarınıza yardım etmek isterseniz, 17 Şubat Cumartesi günü Maltepe Park içerisinde gerçekleşecek olan “Kedi Evi Yapım” atölyesine katılımcı olabilirsiniz. Kendi zevkinize göre tasarlayacağınız ahşap kedi yuvasını yanınızda götürürken, bir paket kedi maması ise Maltepe Park’ın hediyesi olacak. 17 Şubat Cumartesi, saat 14.00’da başlayacak olan atölye, 16.00 ve 18.00’de de olmak üzere üç set halinde gerçekleşecek.

Yaşama dair her anı, ziyaretçileri ile paylaşan ve mutlulukların çoğalmasına yönelik etkinlikleriyle alışveriş deneyimini unutulmaz kılan Maltepe Park, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz