Ana Sayfa AVM Bilkent Station engelleri aştı

Bilkent Station engelleri aştı

Bilkent Center ve Türkiye Körler Vakfı, Engelliler Haftası’nda özel bir projeye imza attı.

Sahip olduğu ‘Engelsiz AVM’ belgesiyle diğer AVM’lerle arasındaki farkı açıkça ortaya koyan Bilkent Station’da 19 Mayıs coşkusu, ‘Engelliler Haftası’ duyarlığıyla yaşanacak. Bilkent Station’da Engelliler Haftası nedeniyle stant açan Türkiye Körler Vakfı, 19 Mayıs’ta da Bilkent Station’ın şehirdeki en özel durak olduğunu bir kez daha gösterecek.

Engelliler Haftası’nda Bilkent Center ve Türkiye Körler Vakfı özel bir projeye imza attılar. AVM içerisinde oluşturulan görme engelli yolunda, müşteriler simülasyon gözlüklerini takarak “bir görme engelli nasıl yürüyebiliyor” deneyimlediler.

Bilkent Station’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri de Ankara’ya tam anlamıyla ‘birliktelik’ coşkusu yaşatacak. Türkiye Körler Vakfı, 19 Mayıs günü çok özel bir etkinlikle yeniden Station misafirlerinin karşısında olacak. Vakıf öğrencileri piyano, keman ve gitar dinletileriyle Bilkent Station’da “Engel tanımıyoruz. Hayat birlikte güzel” mesajı verecekler. Station’da 19 Mayıs’ta ayrıca Bilkent Sports International eğitmenleri eşliğinde ‘gençlik zumbası’ gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz