Ana Sayfa AVM Bilkent Center’da herkes kazanıyor

Bilkent Center’da herkes kazanıyor

Bilkent Center şehrin en farklı ve en renkli yeni yıl kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya çerçevesinde Bilkent Center’dan alışveriş yapan herkes sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı. Kampanya için hazırlanan hediye çarkının 1 Aralık’tan itibaren döndüğü Bilkent Center, Ankaralıların yoğun ilgisini görüyor.

Bilkent Center’da “Herkes Kazanıyor” mesajıyla başlayan yeni yıl kampanyası, tam bir ay boyunca, 31 Aralık’a kadar sürecek. 1-31 Aralık tarihlerinde tek seferde 150 liralık ve üzeri alışveriş yapan herkes Bilkent Center’da ‘hediye çarkı’na katılmaya hak kazanıyor. Kampanya süresince binlerce hediyenin Bilkent Center müşterilerine verilmeye başlaması, Bilkent Center’daki yeni yıl heyecanını daha da artırdı. Yeni yılda herkesin kazanmasını isteyen Bilkent Center yönetimi, sürpriz hediyelerle dolu hediye çarkının Ankaralılar için yepyeni bir neşe kaynağı olduğunu düşünüyor.

Yeni yıl için çok özel süslerle donatılan Bilkent Center ile Bilkent Station, Ankaralıların en uğrak noktalarından biri olarak dikkat çekiyor. Bu noktada Bilkent Center’ın yeni yıl açılımı hediye çarkıyla bitmeyecek. 22-31 Aralık tarihlerinde Bilkent Station’da hepsi el emeğinin inceliğini yansıtan Pilavoğlu Han’ın birbirinden özel ürünlerinin sergileneceği hediyelik eşya panayırı açılacak. Panayır da Ankara’daki yeni yıl havasına ayrı bir renk katacak. Ayrıca Bilkent Center’da 23-31 Aralık tarihlerinde eski Ankara fotoğraflarının yer alacağı çok özel bir sergi sanatseverlerle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz