Ana Sayfa İNDEKS Bilkent Center Bilkent Center yenileniyor

Bilkent Center yenileniyor

Ankara’nın ilk açılan alışveriş merkezlerinden biri olan Bilkent Center yenileniyor.

1998 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile alışveriş merkezi tanımının sınırlarını aşarak “yaşam merkezi” kavramını sektöre kazandıran Bilkent Center’da değişim başladı.

Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek ve Ankara sosyal yaşamına renk katmak amacıyla 2015 yılında Bilkent Station’ın hayata geçirilmesiyle başlayan değişim, Bilkent Center’ın yenilenmesi ile devam ediyor. Bilkent Station bünyesinde sunduğu geniş yelpazedeki farklı markalar ve lezzetler ile çok kısa sürede gençlerin ve ailelerin yoğun olarak tercih ettiği bir yaşam ve eğlence merkezi haline geldi.

Bilkent Station için iç mimar Abdullah Burnaz ile çalışan Bilkent Center yönetimi, Bilkent Center’ın yenilenmesinde de tercihini yine Burnaz’dan yana kullandı. Yenilenme iki ayrı bölüm halinde gerçekleştirilecek olup öncelikle fast food bölümünde değişim başladı. Fast food bölümündeki yenilenmenin tamamlanmasının ardından Bilkent Center’ın zemin katında değişim ve yenilenme gerçekleştirilecek.

Eşine rastlanmamış ve eğlenceli markaların bulunduğu Bilkent Station’ın şehir içinde yarattığı dinamizme, yenilenmesi ile ortak olacak Bilkent Center, başkentte alışveriş, eğlence ve sosyal etkinlikler için en çok tercih edilen yaşam merkezlerinden biri olmayı sürdürecek.

Sıradan alışveriş merkezlerinin ötesinde Başkentlilere alışveriş yaparken sanatla iç içe olma ve eğlence imkânı da sunan Bilkent Center aynı zamanda çocuklar ve gençler için de vazgeçilmez bir durak.

Şehrin ayrıca en görkemli kahve, tatlı ve sanat festivallerine ev sahipliği yapan Bilkent Station’da şehrin lezzet durakları ve en renkli müzik alanları da dikkat çekiyor.

Bilkent Center Bilkent Holding üyesi şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. bünyesinde bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz