Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Big Chefs’ten Dubai’de ikinci şube

Big Chefs’ten Dubai’de ikinci şube

Big Chefs’ten Duba’de ikinci şube… 2007 yılında Ankara’da kurulan ve tüm Türkiye’de hızla büyüyerek, önce Dubai, ardından Suudi Arabistan ve Bahreyn ile dünyaya açılan Big Chefs, büyük ilgi gördüğü Dubai’de ikinci şubesini açıyor.

Dubai’de birinci yılını dolduran Big Chefs’ten Dubai’de ikinci şube… Türkiye’nin yeme – içme kültürüne katkı sağlayan Big Chefs, dünya markası olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Yurt dışında açtığı ilk şubesi Dubai’den sonra Suudi Arabistan ve Bahreyn’de de çok önemli bir yatırıma imza atan Big Chefs, Dubai’de gördüğü yoğun ilgi üzerine şubenin yatırım ortağı Meraas Holding’in perakende yatırımı olan Boxpark Alışveriş Merkezi içerisinde Ekim ayında ikinci şubesini açıyor. Şubat ayında faaliyete geçirilen bu kompleks birinci sınıf perakende ve restoran markalarının yanı sıra parkları ve The Dome Box isimli performans sanatları merkezi ile eğlence dünyasına da hizmet veriyor.

The Dome Box’ın yan tarafına açılacak olan Big Chefs’te, kahvaltı lezzetlerinden burgerlere, cızırdayan ızgara lezzetlerden güne tat katan tatlılara uzanan menü iştah kabartırken, Dubai’de olmanın etkisi nargileler ile yaratılan özel alanda yansıtılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz