Ana Sayfa AVM Beylikdüzü Migros AVM’den uçuran kampanya

Beylikdüzü Migros AVM’den uçuran kampanya

20. yıl etkinliklerine hız kesmeden devam eden Beylikdüzü Migros AVM, Eylül ayında en fazla alışveriş yapan müşterilerine özel bir sürpriz hazırladı

Ziyaretçilerine çeşitli fırsatlar sunan Beylikdüzü Migros AVM Kart; bu kez de kullanıcılarına İstanbul’u havadan keşfetme imkanı sunuyor. İstanbul Şehir Turu kampanyasında, Beylikdüzü Migros AVM Kart ile Beylikdüzü Migros AVM mağazalarından en fazla alışveriş yapan 9 çift, deniz uçağı ile İstanbul’un tarihi ve eşsiz mekânlarını gökyüzünden seyredecek.

20 dakikada 27 eşsiz İstanbul manzarası

Organizasyon kapsamında, denizden kalkıp denize inebilen uçaklara binecek 9 talihli çift; muhteşem boğaz manzarası eşliğinde Taksim Kız Kulesi’nden, Beylerbeyi Sarayı’na, Ayasofya’dan Dolmabahçe Sarayı’na kadar 27 özel mekanı havadan görebileceği çok özel bir uçuş deneyimi yaşayacak.
1 Eylül cuma günü saat 10.00’da başlayan alışveriş süreci, 30 Eylül Cumartesi 22.00’da sona erecek. Bu tarihler arasında en fazla alışveriş yapan 9 talihli, 2 Ekim Pazartesi gün içerisinde Beylikdüzü Migros AVM resmi sitesi ve sosyal medya üzerinden ilan edilecek. Deniz Uçağı ile İstanbul turu ise 7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz