Ana Sayfa Gündem Beşiktaş’ın resmi giyim sponsoru Brooks Brothers oldu

Beşiktaş’ın resmi giyim sponsoru Brooks Brothers oldu

Tüm dünyada ‘Başkanların markası’ olarak bilinen Brooks Brothers, Beşiktaş JK’nın yeni resmi giyim sponsoru oldu. Siyah Beyazlılar 2016-2017 ve 2017-2018 sezonlarında Brooks Brothers giyecek.

Beşiktaş JK’nın resmi giyim sponsoru ‘Brooks Brothers’ oldu. 2016-2017 ve 2017-2018 sezonlarını kapsayacak iş birliği Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Rahmi M. Koç ve RMK Classic CEO’su Füsun Kuran’ın katıldığı bir basın toplantısı ile duyuruldu.

Sponsorluk anlaşması kapsamında Beşiktaş JK Profesyonel Futbol Takımı sporcuları, teknik heyeti, sağlık ekipleri ile Beşiktaş Sompo Japan ve Kadın Basketbol takımının sporcuları ve teknik heyetleri, 2016-2017 ve 2017-2018 sezonları boyunca yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinin yanı sıra günlük hayatlarında Brooks Brothers ayrıcalığını yaşayacak.

Orman: Renklerimizi ve armamızı en asil ve şık şekilde taşımaya devam ediyoruz

Brooks Brothers ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden büyük memnuniyet duyduklarını belirten Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Beşiktaş Türk sporunda her zaman asaletin temsilcisi olmuştur. Renklerimiz ve armamızı her platformda en asil ve şık şekilde taşımak bizler için büyük önem taşımaya devam ediyoruz. Bu anlaşma ile asil duruşumuzu dünyanın en prestijli markalarından biri olan ‘Brooks Brothers’ın şıklığı ile birleştiriyoruz. Futbol ve basketbol takımlarımızın iki yıl boyunca üzerinde ‘Başkanların Markası’ olarak tanınan 200 yıllık moda devi ‘Brooks Brothers’ın çizgilerini taşıyacak olmasından mutluyuz” dedi.

Koç: Brooks Brothers şıklığını şampiyon Beşiktaş ile buluşturmaktan mutluyuz

Brooks Brothers şıklığını şampiyon Beşiktaş ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Beşiktaş Kongre Üyesi Rahmi M. Koç, toplantıdaki konuşmasında Koç Grubu’nun Beko markası ile Beşiktaş Spor Kulübü’nü desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

RMK Classic CEO’su Füsun Kuran ise Beşiktaş ile gerçekleştirdikleri sponsorluk çalışmasının markaları ve koleksiyonlarını genç kuşaklarla tanıştırmak ve buluşturmak için büyük bir fırsat sunacağını söyledi. Taraftarların hayranı oldukları futbolcuların stilini daha yakından takip edebilmesi ve koleksiyonlarına daha rahat ulaşabilmesi için Kartal Yuvası’nda bir Brooks Brothers mağazası açtıklarını vurgulayan Kuran “Beşiktaş ile gerçekleştirdiğimiz sponsorluk kapsamında Beşiktaşlı sporcular aralarında Brooks Brothers’ın en ikonik parçaları olan blazer ceket ve non –iron gömleklerin yanı sıra Beşiktaş’a özel tasarlanan siyah, gri çizgili BJK logolu kravat ve kırmızı saten cep mendilinden oluşan gri takım elbise, günlük giyimlerinde ise lacivert blazer, beyaz/mavi Milano/Regent fit gömlek ve spor şıklığın tamamlayıcısı chino pantalonlar gibi pek çok ürün ile Brooks Brothers şıklığını yaşayacaklar” diye konuştu.

Spor sponsorluklarının Brooks Brothers’ın için büyük önem taşıdığının da altını çizen Füsun Kuran “ Brooks Brothers, dünya genelinde pek çok spor dalını destekliyor. Futbol kulübü olarak İtalya’da Inter Milan’ın ve Yunanistan’da Olympiakos’un sponsoru. Ayrıca Japonya’nın ulusal beyzbol takımı Samurai ve Hindistan’ın şampiyon kriket takımı Mumbai Indians’ın da resmi giyim sponsoru. Sporun ruhunda bulunan ekip çalışması, disiplin ve özgüven gibi unsurların Brooks Brothers’ın kimliği ile örtüştüğünü düşünüyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz