Ana Sayfa AVM Bayram alışverişi Anneler Günü hediyesi kazandırıyor

Bayram alışverişi Anneler Günü hediyesi kazandırıyor

Nevçarşı, bayram alışverişlerini Anneler Günü hediyelerine dönüştürüyor.

Nevçarşı, ziyaretçilerine alışverişin keyfini bir adım ileriye taşıyacak muhteşem bir kampanya sunuyor. 22 Mart-9 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Bas Kazan” dijital oyun temalı alışveriş etkinliği, bayram alışverişi yapanları Anneler Günü’ne özel hediyelerle buluşturacak.

Ziyaretçiler, aynı gün içerisinde 3.000 TL ve üzeri alışveriş yaparak dijital yeni yıl temalı oyun mekanizmasına katılacaklar. Bu interaktif oyun sayesinde kazanılan hediye çekleri, Anneler Günü’ne özel olarak 500 TL, 750 TL, 1.000 TL ve hatta 3.000 TL değerinde olacak.

Kampanya Market (Migros) yeme-içme, kafe-restoran, kuyum ve Tobacco shop fişlerini kapsamamaktadır. Ayrıca, her katılımcı kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilecek.

Kazanılan hediye çekleri, özel günlerin en anlamlısı olan Anneler Günü’nde -10-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya standı, her gün 12.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Nevçarşı, alışverişin keyifli yanlarını öne çıkararak ziyaretçilerine unutulmaz bir Anneler Günü deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz