Ana Sayfa İNDEKS Baydöner Baydöner’in 26. restoranı Marmara Park AVM’de

Baydöner’in 26. restoranı Marmara Park AVM’de

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Baydöner, İstanbul’daki 26’ıncı, Türkiye ve yurt dışında olmak üzere toplamda 111’inci restoranını İstanbul Marmara Park AVM’de açtı.

Dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen Baydöner, İstanbul ve Türkiye genelinde her noktadaki döner severlere ulaşmaya devam ediyor. İstanbul’daki 26. şube olma özelliğini taşıyan mağaza 100 kişi kapasiteli ve bir açık mutfağa sahip.

2016 yılını yüzde 6 büyüme ile kapatmayı hedeflediklerini belirtenBaydöner CEO’su Bülent Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Baydöner olarak, bu gün itibariyle Türkiye genelinde 41 şehirde, Azerbaycan ve Irak da olmak üzere 111 restoranımız var ve 19 bin metrekarede faaliyet gösteriyoruz. 2016 Ekim ayı itibariyle 97 AVM’de restoranımız bulunuyor. 2015 yılına baktığımızda müşteri sayımız 12 milyon kişi olmuş. 2016’yı ise yüzde 6’lık bir büyüme ile kapatmayı hedefliyoruz. Bizim gibi hizmet ve gıda sektöründeki memnuniyet, daha çok insan odaklı. Bu noktada hizmet kalitesini her şubede aynı düzeyde tutmak için gereken kalifiye eleman gereksinimi, gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketler açısından oldukça önemli. Biz de ürün kalitemizdeki özenin yanında yatırımlarımıza bu yönde devam ediyoruz ve özellikle bu alanda Baydöner Akademi’yi her geçen gün büyütüyoruz.”

2015 yılında AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından yürütülen halk oylaması sonucu “En Sevilen Restoran” ödülüne layık görülen Baydöner, 2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescillemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz