Ana Sayfa İNDEKS Bauhaus Bauhaus Türkiye’de 20. yılını kutluyor

Bauhaus Türkiye’de 20. yılını kutluyor

Avrupa’nın en büyük atölye, ev ve bahçe uzmanı Bauhaus Türkiye’de 20 yılını kutluyor.

Türkiye’deki ilk yatırımını 1996 yılında İstanbul’da gerçekleştiren Avrupa’nın en büyük atölye, ev ve bahçe uzmanı Bauhaus, 20. yılını çeşitli etkinliklerle ve özel fiyat uygulamaları ile kutluyor. Tüketicilerin atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her türlü ürünü tek çatı altında rahatça bulabildikleri, keyifli bir alışveriş imkanı sağlayan Bauhaus Türkiye, 20 yıldır kalite çizgisinden ödün vermeden ürün ve servis sunuyor. Türkiye’de “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştiren, geniş kapsamlı hizmet çeşitleri, kaliteli servisi, fiyat avantajları ve uyguladığı birçok ilk ile dikkat çeken Bauhaus, 19 ülkede 300’ü aşkın şubesi, 15 binden fazla çalışanı, 120 bin ürün çeşidi ile Avrupa’nın ve Türkiye’nin en başarılı şirketleri arasında yer alıyor.

Bauhaus Türkiye’nin 20 yıldır kaliteli ürün, kaliteli servis anlayışı ile tüketiciye ulaştığını belirten Bauhaus Türkiye Genel Müdürü Erol Yelmer: “1996 yılında İstanbul’da açtığımız ilk şubemizden bugüne tüketicinin gönlünde taht kuran Bauhaus Türkiye’nin 20. Yaşını müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla kutluyoruz. Ziyaretçilerimizi 20 yıldır gerçek yapı market konseptiyle, en fazla ürün çeşidi ile en düşük fiyat garantisi vererek şubelerimizde ağırlıyoruz. binin üzerinde yerli firmadan mal ve hizmet alarak, istihdama ve üretime katkı sağlarken, personel eğitimine de büyük önem veriyoruz. Ayrıca yatırım yaptığımız bölgelerdeki küçük ve orta ölçekli kuruluşlardan mal ve hizmet temin ederek, yerli üreticiler için Bauhaus’un Avrupa’daki şubelerine ihracat kapılarını açıyoruz. Bu sayede bölgesel üreticiye destek sağlıyoruz. Kuruluşunun 55. yılında Avrupa’nın 19 ülkesinde faaliyette olan Bauhaus’un Türkiye’de 20 yıldır kaliteden en ufak bir ödün vermeden kesintisiz şekilde ürün ve servis sunarak tüketicilerin beğenisini ve takdirini kazanmasından büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

En iyi ürünü en uygun fiyatla ziyaretçilerine sunan Bauhaus Türkiye İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa şubelerinde banyodan aydınlatmaya, bahçeden sanatsal malzemelere, seramikten boyaya, ahşaptan hırdavata, makinalardan ev gereçlerine kadar uzanan bir ürün yelpazesi ile her türlü ihtiyacı karşılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz