Ana Sayfa İNDEKS Dominos Pizza Başkentli sinemasever İstanbulluyu solladı

Başkentli sinemasever İstanbulluyu solladı

Tüm dünyadaki sinemaseverler 28 Şubat gecesi ekran başına kitlendi. Altın heykelcikler sahiplerini bulurken, Türkiye’nin üç büyük kenti gece boyunca açlığını Domino’s Pizza ile giderdi. Domino’s Pizza’nın sabah 04.00’e kadar en çok sipariş aldığı kent Ankara oldu. İstanbul’da ise, beklenmedik şekilde Ümraniye, en çok sipariş gelmesi beklenen Kabataş ve Beşiktaş’ı geçti. Sinemasever lezzet tercihini ise, Sosyal Pizza’dan yana kullandı.

Tüm dünyanın nefesini tutup, yılın sinema olayına kitlendiği 28 Şubat gecesi, Domino’s Pizza farklı bir uygulamaya imza atmış; en çok sipariş alan ilk 11 restoranını sabah 04.00’e kadar açık tutmuştu. Tüm gecesini televizyon başında geçiren sinemaseverin midesi kazındığında Domino’s Pizza yardımına koştu. Gece boyunca en çok sipariş alan kent Ankara oldu. Üç kentte verilen siparişlerin yüzde 50’si bu kentten geldi.

İstanbul’da entelektüel sakinleri ile nam salan Cihangir’e servis yapması nedeniyle Kabataş şubesinin rekor kırması bekleniyordu. Öngörüler, öğrenci nüfusunun yoğun olduğu Beşiktaş’ın da yüksek sipariş alacağı yönündeydi. Ancak sinemasever beklentileri yıktı ve İstanbul’da Ümraniye, bu şubeleri sollayarak ilk sıraya yerleşti. İzmir’den ilk 5’e giren semt ise, Alsancak oldu.

Renkli şovlar, duygusal anlar, dokunaklı konuşmalar ve eğlenceli dakikalar boyunca en çok tercih edilen pizza ise, ismine yaraşır biçimde Sosyal Pizza oldu. Onu Bol Malzemos ve Karışık Pizza izledi. Heyecan dolu dakikalarda açlığı bastırmak ancak bol malzemeli doyurucu pizzalarla mümkün oldu.

O gece açık olan şubeler şu şekildeydi: Levent, Kabataş, Beşiktaş, Ataşehir, Fenerbahçe, Ümraniye Çakmak, Dudullu, Kemerburgaz, Ankara Ayrancı, Ankara Cebeci, İzmir Alsancak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz