Ana Sayfa AVM Babalar Günü hediyesi Optimum’da

Babalar Günü hediyesi Optimum’da

İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine son model Jeep kazandırıyor. 1 Haziran – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Optimum’dan aynı gün içerisinde toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyelerinden şanslı bir kişi çekilişle Jeep Renegade 1,6 Longitude kazanma fırsatı yakalıyor.

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi fedakar babalara en özel hediyelerin adresi olmak için kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Babalar Günü’nde kahraman babalara kaliteli hediyeleri avantajlı fiyatlarla alanlar, çekilişle hediye edilecek son model bir Jeep kazanma şansını yakalıyor. 1 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplam 125 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanıyor.

Geçtiğimiz yılbaşında düzenlediği kampanya kapsamında çekilişle bir kişiye son model BMW hediye eden İstanbul Optimum Outlet AVM, yıl boyunca düzenlediği kampanya, çekiliş ve sürpriz hediyelerle ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Muhteşem hediyeler kazanmak, kazandıran kampanyalardan haberdar olmak ve alışveriş keyfini eğlence dolu programla geçirmek için İstanbul Optimum Outlet’i ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz