Ana Sayfa İNDEKS AYD AYD üyelerinden Dubai ve Kuveyt’e inceleme gezisi

AYD üyelerinden Dubai ve Kuveyt’e inceleme gezisi

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD), Dubai ve Kuveyt’e inceleme gezisi düzenledi. Üç gün süren gezide AYD üyeleri, Dubai ve Kuveyt’in en iyi AVM’lerini gezerek bilgi aldılar.

Alışveriş Merkezleri sektörüne sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan ve bugün 200’ün üzerindeki üyesiyle Türkiye AVM sektörünün tek temsilcili olma misyonunu başarıyla sürdüren AYD, AVM inceleme gezisi kapsamında Dubai ve Kuveyt şehirlerine bir tur düzenledi.

AVM oluşumlarını görmek ve değerlendirmek amacıyla gerçekleştirilen inceleme gezisine sektörün önemli AVM’lerinin üst düzey yöneticileri, AVM kiralama ve yönetim danışmanları, hizmet ve etkinlik yöneticileri ve perakende sektöründen temsilcilerin olduğu yaklaşık 20 kişilik bir heyet katıldı.

ayd-gezi

10 Ekim’de başlayan inceleme gezisinin ilk durağı Dubai’deki Souk Madinat AVM oldu. AYD üyeleri 3 gün süren gezi kapsamında Dubai’de bulunan Ibn Battuta AVM, Mall of Emirates, Dubai Mall, The Wafi Mall AVM ve Burjuman Mall AVM’yi gezerek incelemelerde bulundu. Daha sonra Kuveyt’e geçen AYD üyeleri, The Avenues AVM, Marina Mall ve 360 Mall AVM’yi gezerek bilgi aldılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz