Ana Sayfa AVM AYD Genel Sekreterliği’ne yeni isim

AYD Genel Sekreterliği’ne yeni isim

AYD Genel Sekreterliği’ne yeni isim… Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) Genel Sekreterliği’ne Günöz Atakan getirildi.

AYD Genel Sekreteri Nihat Sandıkcıoğlu, 3 Temmuz 2015 günü itibariyle görevini Günöz Atakan’a teslim etti. Nihat Sandıkçıoğlu, uzun yıllardır AYD’nin Genel Sekreterliği’ni yapıyordu.

Günöz Atakan kimdir?
1972 yılında Ankara’da doğmuş olan ve 1995 yılında İşletme Lisans derecesine sahip olan Günöz Atakan, kariyerine Turkcell grup şirketlerinden KVK’da Bölge Müdürü olarak başladı. 15 sene boyunca Turkcell Grup Şirketleri’nde (KVK, Superonline, İnteltek – İddaa, Bilyoner) ve Avea’da Bölge Müdürü, Satış Müdürü, Pazarlama Müdürü ve Satış Direktörlüğü pozisyonlarında çalıştı. Perakende Kanal Kurulumu Yönetimi ve Geliştirilmesinde uzmanlaşmış olan Günöz Atakan, son 5 senedir Multi Türkiye bünyesinde Istanbul Forum ve Marmara Forum Alışveriş Merkezi Direktörlüğü pozisyonlarında görev yaptı. En son pozisyonunda Forum Alışveriş Merkezleri’nin Regülasyon, Resmi Kurumlar ve Dış İlişkilerinden Sorumlu olan Günöz, evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz