Ana Sayfa İNDEKS Koton Ayça Haznedaroğlu, 50 İK yöneticisinden biri oldu

Ayça Haznedaroğlu, 50 İK yöneticisinden biri oldu

Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğiyle yapılan “Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi’ araştırması sonucunda Koton İnsan Kaynakları ve Transformasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayça Haznedaroğlu, ‘Türkiye’nin En Etkin 50 CHRO’su’ arasında yer aldı.

Türkiye’nin önde gelen bin şirketinin insan kaynakları liderleri arasında yapılan ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması sonuçlandı. Geniş metodolojiler kullanılarak birçok farklı kategorinin değerlendirilmesi sonucu belirlenen 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi ödüllendirildi. Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliği ile yapılan araştırma sonucunda belirlenen Türkiye’nin En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi arasında yer alan Koton’un İnsan Kaynakları ve Transformasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayça Haznedaroğlu, Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenen törenle ödülünü aldı.

En iyi insan kaynakları uygulamaları ile güncel trendlerin paylaşıldığı, insan kaynaklarının geleceğinin masaya yatırıldığı CHRO Summit etkinliği kapsamında düzenlenen törende ödülünü alan Ayça Haznedaroğlu, Koton’un 2023’te 5 kıtada en beğenilen hızlı moda markalarından biri olma hedefiyle büyük bir dönüşüm içinde olduğunu söyledi. Ayça Haznedaroğlu, “Koton’un Global 2023 vizyonu doğrultusunda İK’yı ve tüm organizasyonu dünya standartlarına getirme stratejimizle dönüşüm süreci içerisindeyiz. Fırsatları görerek ve yeteneğe odaklanarak “iş-organizasyon-insan” denkleminde gelişim, liderlik, kültür ve tecrübe konularında fark yaratmayı hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz