Ana Sayfa Gündem Ayakkabı Dünyası’ndan 2 ayda 6 yeni mağaza

Ayakkabı Dünyası’ndan 2 ayda 6 yeni mağaza

Ayakkabı Dünyası, İstanbul, Isparta, Gaziantep, Ankara ve Erzurum’da açılışını yaptığı yeni mağazaları ile büyüme hamlesine devam ediyor. Ayakkabı Dünyası, 2 ayda 6 yeni mağaza açtı.

Türkiye’de ayakkabı perakendeciliğinin öncü isimlerinden olan Ayakkabı Dünyası, mağaza yatırımlarına hız verdi. İstanbul’da Cevahir AVM ve City Center, Isparta’da Centrum Garden AVM ve Gaziantep’te Primemall AVM’de açılan mağazalar; zengin marka ve model seçeneklerini uygun fiyatlarla ayakkabı severlere sunmaya başladı.

Ayakkabı Dünyası, 17 Ağustos’ta Isparta Centrum Garden AVM’de, 22 Eylül’de Gaziantep Primemall AVM’de ve 28 Eylül’de Ankara Metromall’da açtığı mağazanın ardından 30 Eylül’de Erzurum MNG mağazasını Erzurumlularla buluşturdu. İstanbul’daki yeni mağazalardan Cevahir AVM’de yer alan Ayakkabı Dünyası mağazası 25 Ağustos’ta açılırken, 22 Eylül’de ise İstanbul City Center mağazasını ayakkabı severlerin hizmetine sundu.
Yeni açılan mağazalar hakkında konuşan Ayakkabı Dünyası Genel Müdürü Uygar Turcan: “Ayakkabı hepimiz için çok önemli bir ihtiyaç. Aynı zamanda birçoğumuz için bir “tutku”. Bu güne kadar tüketici nezdinde önemli bir noktaya geldik. Bundan sonra yapacağımız yeni yatırımlar, bizim sıçramamıza yardımcı olacak. Türkiye pazarında kalıcı olmak için sürdürülebilir ve doğru yatırımlar önem taşıyor. Ağustos ve Eylül aylarında açtığımız mağazalarımız ile Türkiye genelinde 66 mağazaya ulaştık. Önümüzdeki süreçte açacağımız mağazalarla bu sayıyı artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Yenilikçi yaklaşımlarıyla büyüme ivmesini sürdüren Ayakkabı Dünyası, günün modası dendiğinde akla gelen, lider ayakkabı perakendecilerinden biri olarak öne çıkıyor. 94 yıllık deneyimiyle Türk ayakkabı sektörünün önemli ve saygın markalarından biri olan Ayakkabı Dünyası; tüketiciye aradığı tüm dünya markalarını uygun fiyatlarla sunarken, her tarz ayakkabı ihtiyacına karşılık veriyor. Alışveriş deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan marka; günün modasını yansıtan, rahat ve dayanıklı modelleriyle yeni mağazalarında ayakkabı tutkunlarını bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz