Ana Sayfa AVM Ay ışığında parladılar

Ay ışığında parladılar

Maltepe Park AVM, “Ay Işığı Caz Konserleri” ilgiyle izlendi. Elif Çağlar, Jülide Özçelik, Birsen Tezer ve Jehan Barbur “Ayışığında Caz” konserleri kapsamında sahne alan isimler oldular.

İkincisi düzenlenen “Ay Işığında Caz” konserleri, 5 Haziran gecesi Jehan Barbur’un muhteşem performansı ile final yaptı. Hayata geçirildiği 2015 senesinden beri festival tadında geçen konserler, başladığı ilk günden beri dinleyici tarafından ilgi ile takip ediliyor. Zeynep Rana Aybar organizasyonu ile hayata geçirilen “Ay Işığında Caz” konserleri kapsamında, bu sene Maltepe Park sahnesine; Elif Çağlar, Jülide Özçelik, Birsen Tezer ve Jehan Barbur konuk oldu. Binlerce kişinin katılımıyla geçen konserler ile ziyaretçiler yaz aylarına müzikli bir merhaba dedi.

Caz müziğinin sevilen ismi Elif Çağlar’ın doğup, büyüdüğü Maltepe’de sahne almanın heyecanını yaşadığı, Jülide Özçelik ile hepbir ağızdan şarkıların söylendiği, Birsen Tezer’in ilk defa Anadolu Yakası’nda bir alışveriş merkezinde çıkması ve bini aşkın dinleyicisiyle açık havada sevenleriyle kavuşmasının adeta bir sahne şovuna dönüştüğü, Jehan Barbur’un kapanış konserinde “hayat çoğunlukla siyah ve kahverengi, hadi bu güzel yaz akşamını renklendirelim” diyerek enerjisiyle dinleyenlerini mest ettiği konserler, renkli sahneleri ile akıllardaki yerini aldı.

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin, dinleyiciyi iyi müzikle buluşturma noktasından hareketle hayata geçirdiği “Ay Işığında Caz” konserleri, müzik severlerlerden tam not alarak, samimi ve renkli anları ile hem sahne alanlar hem de dinleyiciler açısından unutulmazlar arasındaki yerini aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz