Ana Sayfa İNDEKS Avva Avva’dan mağaza atağı

Avva’dan mağaza atağı

Erkek modasının önemli markalarından Avva, mağaza atağını sürdürüyor. Avva, Muş’taki mağazasını Beyaz Saray AVM’de açtı. Yurt dışında da büyümesini sürdüren Avva, Avva Özbekistan Samargand ve Andijan’da 2 mağaza birden açtı.

Türk erkek modasının önemli markalarından Avva, 63’üncü mağazasını Muş’ta Beyaz Saray AVM’de açtı. Yurt dışında da büyüme hızını sürdüren Avva, Özbekistan Samargand ve Andijan’da 2 mağaza birden açtı.

Avva’nın kurulduğu 2000 yılından itibaren dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticari başarı ile markanın doğduğu ülke olan Türkiye’de de yatırımlarını sürdüren Dido Group, Avva’yı gerek şirket, gerekse bayi mağazaları aracılığıyla Türkiye’de de güçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi. Markanın Türkiye genelinde 63, yurt dışında ise 22 konsept mağazası bulunuyor.

Bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Tunus ve İran gibi ülkelerde mağazası bulunan, Amerika’da 600’ün üstünde satış noktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen Avva, dünya genelinde birçok noktada moda severler ile buluşuyor.

Avva, “farklılıklar iz bırakır” vurgusuyla, erkek modasındaki özgün duruşunu da sürdürüyor. Farklı tasarımları, sıra dışı koleksiyonu ile benzersiz olmak isteyenlerin tercihi AVVA, yaptığı yeniliklerle de tüketiciyi kendine çekmeye devam ediyor. Avva şıklığını yansıtan ürünler, aynı zamanda ayrı birer parça olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Spor ve klasiği bir arada yorumlamayı seven Avva erkeği, günlük giyimden özel davete, kadar aradığı her şeyi yeni koleksiyonda bulabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz