Ana Sayfa İNDEKS Avva Avva’dan bir ilk: Kendinden parfümlü ceket

Avva’dan bir ilk: Kendinden parfümlü ceket

Avva’nın, sürprizlere dolu 2016-2017 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nda bulunan inovasyon ürünü, görülmeye değer. Avva, ilk defa kendinden parfümlü ceketleri müşterisiyle buluşturuyor.

Avva, kendinden parfümlü ceketleri ile yeni koleksiyonunda dikkat çekiyor. Avva tarafından, özel olarak üretilen “Bio Parfume Jacket” ile günün stresini yaşayan erkeğin sürekli olarak hoş kokması, stresini azaltması ve kendini özel hissetmesi sağlanıyor.

Avva erkeği bu sezon da yer, mekan ve zaman algısı olmadan günlük, spor veya şık her koşulda dikkat çekmeyi başarıyor.
Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında istikrarlı iddiasını sürdüren Avva, genç, sofistike, güncel ve özgün tasarımlarıyla, kısa sürede stil sahibi, zamana meydan okuyan erkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturdu. Avva, dünya modasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla, kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün de önemli markalarından biri oldu.

Avva’nın kurulduğu 2000 yılından itibaren, dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticari başarı ile markanın doğduğu ülke olan Türkiye’de de yatırımlarını sürdüren Dido Group, Avva’yı gerek şirket, gerekse bayi mağazaları ve satış noktaları aracılığıyla Türkiye’de de güçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi.
Genç, güncel ve özgün tasarımlarıyla, stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan Avva, şu anda Türkiye genelinde 65, yurt dışında ise 20 konsept mağaza ile perakende sektöründe tasarımlarını konuşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz