Ana Sayfa AVM AVM’lerde kuklalar buluşuyor

AVM’lerde kuklalar buluşuyor

Halkla iletişimin en önemli merkezleri olan AVM’ler, 13-25 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleşecek olan 18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali’nde pek çok kukla oyununa ev sahipliği yapacak.

Dünyanın dört bir yanından en seçkin kukla sanatçıları, 18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali çerçevesinde AVM’lerde de birbirinden güzel ve eğlenceli gösterilerini izleyicilere sunacak. Forum İstanbul, Marmara Forum, Mall of İstanbul,Torium AVM, bu festivalde İstanbul’un çeşitli bölgelerinde gösteri yapılacak AVM’leri olarak öne çıkıyor.

Uluslararası İstanbul Kukla Festivali Sanat Yönetmeni ve İstanbul Karagöz Kukla Vakfı Başkanı Cengiz Özek, şöyle konuştu:
“İstanbul Karagöz Kukla Vakfı olarak, bu yıl Uluslararası İstanbul Kukla Festivali’ni on sekizinci kez düzenliyoruz. Bu yıl AVM’lerde de daha çok gösteri düzenleniyor. Halkla geniş kapsamlı buluşmayı da önemsiyoruz.18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali’nde tüm sanatseverlerle, özellikle dünyanın en seçkin kukla gösterilerinde birlikte AVM’lerde olacağız. Ayrıca önemli kültür varlığımız olan Karagöz Gölge Oyunu’nu seven ve destekleyenlerle bir arada olmaktan her zaman olduğu gibi büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. AVM’lerdeki gösteriler vasıtasıyla kukla gösterileri binlerce kişiyle buluşmuş olacak” diyor.

Festival biletleri, Biletinial.com’dan satışa sunuluyor. Ayrıca Akbank Sanat’ta gerçekleşecek gösterilerin biletleri Biletix’te satışta olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz