Ana Sayfa AVM AVM CRM sistemlerinde bir ilk

AVM CRM sistemlerinde bir ilk

Ascard projesi Yeniyol yazılım’ ın TROY iş birliği ile Türkiye’ de bir ilk olma özelliğine sahip, tüm banka pos cihazlarında geçerli yeni nesil CRM Kart projesidir

Ascard sayesinde Alışveriş Merkezlerinde ki kampanya süreçlerinde yeni ve eşsiz bir dönem başlıyor. AVM’ lerdeki sadakat kartlarından tamamen farklı olarak tasarlanan Ascard ile ziyaretçilerin kartlarına anında para yüklenebiliyor ve yüklenen bu tutarlar tercihe bağlı olarak her yerde, AVM içerisinde ya da AVM’ de kampanya dahilinde özel olarak belirlenmiş olan mağazalarda da harcanabilmesi sağlanabiliyor. Kampanya kurgularına farklı bir bakış açısı getiren Ascard ile ziyaretçiler kampanyalardan kazandıkları paraları istedikleri gibi özgürce harcayabiliyor.

Ascard projesini gerçekleştirmek için her mağazaya ayrı ayrı pos cihazı koymanıza gerek kalmıyor. Kampanya için Alışveriş Merkezi tarafından ayrılmış olan bütçe tamamen AVM içerisinde müşteriye anında harcatılabildiği için mağaza cirolarına da yansıtılıyor. Böylelikle de çok farklı bir kampanya döngüsü oluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz