Ana Sayfa İNDEKS Ateiler Rebul Atelier Rebul, Kanyon AVM’de

Atelier Rebul, Kanyon AVM’de

Atelier Rebul, Kanyon AVM’de 10’uncu konsept mağazasını açtı. İstanbul’daki 8’inci mağazasını açan Atelier Rebul, kaliteli ve temiz içeriklere sahip doğal bakım ve ev kozmetiği ürünleriyle ulaşılabilir lüksün temsilcisi olmaya devam ediyor. Atelier Rebul, cam küp konseptli mağazası ile doğal, temiz ve sade ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Atelier Rebul, Ankara Ankamall ve İstanbul Palladium’dan sonra 2015 yılındaki 3’üncü mağazasını Kanyon AVM’de açtı. Atelier Rebul Kanyon AVM mağazası yaklaşık 16 metrekare üzerine kurulu, fark yaratan cam tasarımı ile müşterisine keyifli bir alışveriş tecrübesi yaşatacak; özenli, sıcak ve samimi bir mağaza. Markanın, doğal, temiz, sade ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Ulaşılabilir lüksün yeni temsilcisi Atelier Rebul’un mimari Emre Özgüder, yarattığı mağaza konseptinin konuklarla Atelier Rebul arasında sıcak bir bağ kurduğunu düşünüyor. Özgüder, mağazanın tasarım aşaması hakkında düşündüklerini şöyle anlatıyor:

emre-ozguder
Mimar Emre Özgüder

“Kanyon’da, diğer projelerimizde olduğu gibi, çevresine uyumlu, dinamik bir kurumsallık var. Açık alanda bir kütlenin mimari sorumluluğu doğal olarak daha ağır, iyi bir denge getirdiğimizi düşünüyorum. Mimari olarak hiçbir zaman üniformalı bir kurumsallığımız olmadı, her zaman çevremizle ilişkilendirdiğimiz ayrıntı zenginlikleri katarız projelerimize. Kişilikli projeler her zaman daha çok beğeni topluyorlar ve sözünü ettiğim karşılıklı ilişkiler konuklarımızla aramızda samimi bir bağ kuruyor. Onlara her noktada farklı bir deneyim sunmaya çok değer veriyoruz tasarımda. İnsana değmek çok önemli, bundan hiçbir ayrıntıda vazgeçmiyoruz.”

Atelier Rebul Mağazaları; Kanyon, Akasya Acıbadem, Bağdat Caddesi Suadiye, Brandium, Palladium, Capacity, Cevahir, Zorlu Center, Bursa Korupark, Ankara Ankamall Atelier Rebul mağazaları ve atelierrebul.com’da.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz