Ana Sayfa İNDEKS Arzum Arzum, Deniz Şef’i İçerenköylülerle buluşturdu

Arzum, Deniz Şef’i İçerenköylülerle buluşturdu

Küçük ev aletleri sektörünün lider markalarından Arzum, yemekleriyle ve televizyon programlarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran Şef Deniz Orhun’u Carrefour AVM’de İçerenköylülerle buluşturdu.

Arzum, yemekleriyle ve televizyon programlarıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran Şef Deniz Orhun’u İçerenköylülerle buluşturdu. İçerenköy Carrefour AVM’de gerçekleşen etkinlikte Deniz Şef, inovasyonuyla öne çıkan, “Sadece Arzum’da” ürünleriyle nefis tarifler hazırladı ve katılımcılara sundu. Etkinliğe İçerenköy Carrefour Mağaza Müdürü Faruk Senemoğlu, Arzum Elektrikli Ev Aletleri’nden Saha Operasyonları Müdürü Murat Tekin, Zincir Mağazaları Satış Yöneticisi Serkan Şentürk ve Pazarlama İletişim Uzmanı Neslihan Demir katıldı.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Saha Operasyonları Müdürü Murat Tekin İçerenköy Carrefour AVM’de gerçekleşen etkinliği şu sözlerle değerlendirdi: “Arzum Elektrikli Ev Aletleri, yılda 4 milyona yakın satışla küçük ev aletleri sektörünün pazar lideri konumunda bulunuyor. Gastronomi dünyasının incisi Deniz Şef’i, Arzum farkı ile İçerenköylülerle buluşturduğumuz için mutluyuz. Arzum olarak inovasyon, bizim olmazsa olmazımız. Kuruluşundan bu yana hep daha iyisini yapmak için çalışan Arzum, bunu gerçekleştirirken kullanıcıların ihtiyaçlarının yanı sıra ürünlerin kullanım kolaylığına, yenilikçi olmasına önem veriyor. Arzum, eşi benzeri bulunmayan “Sadece Arzum’da” ürünleriyle sektörde fark yaratıyor. Bugün Arzum’a ev sahipliği yapan, Deniz Şef’in ve ürünlerimizin İçerenköylülerle buluşmasına vesile olan Carrefour’a teşekkür ederiz.”

Deniz Şef, etkinlikte konuklara Arzum Dublex Çift Hazneli Doğrayıcı kullandığı enginarlı humus, Arzum Blendart Altı Bıçaklı Blender Seti ile hazırladığı dereotlu ezme ve Arzum Presto El Blender Serisi’ni kullanarak hazırladığı şeftali ve elma suyu karışımlarını ikram etti.

Arzum’un sektörde fark yaratarak tasarladığı ‘Sadece Arzum’da’ ürünlerinden Arzum Fırrın ekmek kızartma makinesi, tasarımındaki farklı çizgisi ile öne çıkıyor ve taş fırın lezzetini sofralara taşıyor. Türkiye’de sınıfında ilk ve tek olan Arzum Dublex Çift Hazneli Doğrayıcı, isteğe bağlı olarak aynı anda çalışabilen iki haznesiyle zamandan tasarruf sağlarken doğranan yiyeceklerin kokularının birbirlerine karışmasını da önlüyor. Arzum Presto El Blender Serisi, bıçakları özel tasarlanmış tırtıklı yapısı ve sertleştirilmiş malzemesiyle, standart parçalayıcıların bıçaklarından daha uzun süre keskinliğini koruyor. Çayı ve sıcak suyu farklı haznelerde tutan çift hazneli Arzum Duoterm termos sayesinde çayın dem oranı, klasik termosların aksine isteğe göre ayarlanabiliyor. Türkiye’nin ilk ve tek altı bıçaklı blender seti maharetli Arzum Blendart ise rendeliyor, dilimliyor, karıştırıyor, çırpıyor ve buz kırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz