Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM ArenaPark’ta butona bas, karne hediyesini kap

ArenaPark’ta butona bas, karne hediyesini kap

Bu yıl da öğrencileri unutmayan ArenaPark, 17-19 Haziran tarihlerinde karne kampanyası düzenliyor. Kampanyaya katılmak için ArenaPark’ta bulunan mağazalardan 50 liralık alışveriş yapmak ve karneyi göstermek gerekiyor. Sonrasında butona basan öğrenciler bisikletten masa tenisi setine,  deniz yatağından deniz gözlüğüne yaz tatiline hazırlık olabilecek binlerce hediyenin sahibi oluyor.

Karnesini alıp ArenaPark’a gelen öğrencileri birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Bu yıl da öğrencileri unutmayan ArenaPark’ta 17-19 Haziran tarihleri arasında Karne Kampanyası düzenleniyor. ArenaPark’ın Karne kampanyasına katılmak için ArenaPark’ta bulunan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde 50 lira alışveriş yapmak yeterli. Sonrasında okul karnesiyle birlikte danışma masasına başvuran ziyaretçiler saat 13.00 ile 19.00 arasında butona basma şansına sahip oluyor.

Sürpriz karne hediyeleri

Butona basan tüm öğrenciler birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı elde ediyor. Kampanyada verilecek hediyeler arasında bisiklet, masa tenisi seti, bone, deniz gözlüğü, deniz yatağı  gibi yaz tatiline özel hediyeler bulunuyor. Ayrıca futbol topu, voleybol topu ve basketbol topu da hediyeler arasında ArenaPark’ta öğrencileri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz