Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM ArenaPark’ın 5’inci yıla özel hediyelerin sahipleri belli oldu

ArenaPark’ın 5’inci yıla özel hediyelerin sahipleri belli oldu

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi beşinci yaş kutlamaları kapsamında “ArenaPark 5 yaşında Peugeot 308 kapında” kampanyası ödül sahipleri belli oldu. Beşinci yıla özel beş hediyeden bir kişiye Peugeot 308, iki kişiye iPhone 6S, ayrıca iki kişiye de ipadAir hediye ediliyor. Peugeot 308 otomobilini Mukadder Erdoğan, Apple iPhone 6S’i Fahriye Magat ve Zeynep Gazioğlu, Apple ipadAir’i ise Fatma Aydınataş ve Efsane Akar almaya hak kazandı

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, beşinci yaşını çeşitli kampanyalar düzenleyerek kutladı. 14 Mayıs-14 Ekim tarihleri arasında ArenaPark’ta bulunan mağazalardan Trendcard’ı kullanarak toplamda 50 lira ve üzeri alışveriş yapan herkesin çekilişe katıldığı “ArenaPark 5 yaşında Peugeot 308 kapında” kampanyası sahipleri belli oldu. İstanbul’un Avrupa yakasının açık hava konseptli ilk alışveriş merkezi olan ArenaPark, bugüne kadar yaptığı kampanyalarla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Büyük ilgi gören çekilişe çok sayıda ArenaPark müşterisi katıldı.

Beşinci yıla özel beş hediye sahiplerini buldu

Beşinci yıla özel beş hediyenin sahiplerinin belli olduğu çekiliş sonucu bir kişi Peugeot 308, iki kişi iPhone 6S, ayrıca iki kişi de ipadAir almaya hak kazandı. Bu isimler şöyle; Peugeot 308 otomobili Mukadder Erdoğan, Apple iPhone 6S’i Fahriye Magat ve Zeynep Gazioğlu, Apple ipadAir’i ise Fatma Aydınataş ve Efsane Akar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz