Ana Sayfa İNDEKS Akasya Acıbadem Arda Türkmen Akasya Sohbetleri’nde

Arda Türkmen Akasya Sohbetleri’nde

Yeni nesil yaşam merkezi Akasya Acıbadem’in “Akasya Sohbetleri” Arda Türkmen ile devam ediyor. Başarılı şef, 10 Şubat Çarşamba günü saat 15.00’te Akasya Sohbetleri’nin konuğu olacak.

Avrupa’nın en iyi alışverişi merkezi ödülüne sahip olan Akasya Acıbadem, geleneksel hale gelen Akasya Sohbetleri’ne ara vermeden devam ediyor. Akasya Sohbetleri’nin Şubat ayındaki ilk konuğu, başarılı televizyon programlarıyla dikkat çeken başarılı şef Arda Türkmen olacak.

2003 yılında “Roka Davet” adında catering şirketini kuran ve 2008 yılında Asmalımescit’te “11 Leblon” adında bir restoran açan Türkmen’in bu restoranı izlenme rekorları kıran “Issız Adam” filmine ev sahipliği yaptı. 2010 yılında CNN Türk’te “Arda’nın Mutfağı” adındaki TV şovuyla dikkat çeken başarılı şef, 2012 yılında Sabah gazetesinde “Arda’nın Mutfağı” köşesini yazarak kariyerine devam etti. 2013 yılında Karaköy’de ikinci restoranı “Forneria”yı kurdu ve 2015 yılının Ağustos ayında “Mükellef Karaköy” isimli restoranı açtı. Arda Türkmen, geçtiğimiz Aralık ayında da Nişantaşı’nda “Central” isimli restoranı açtı.
Akasya Acıbadem, herkesi Arda Türkmen ile keyifli bir mutfak sohbetine davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz