Ana Sayfa İNDEKS Aqua Florya AVM Aqua Florya AVM, Boat Show 2017‘de

Aqua Florya AVM, Boat Show 2017‘de

Türkiye’de denizcilik sektörünün en büyük buluşması olan “CNR Avrasya Boat Show” 11 – 19 Şubat 2017 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy İstanbul’da deniz severlerle buluşuyor. ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nin de katılımcısı olduğu fuarda ilginin oldukça yoğun olması bekleniyor.

İstanbul’da deniz denince akla gelen sayılı AVM’lerden biri olan Aqua Florya, CNR Avrasya Boat Show’daki yerini hemen aldı. Üstelik CNR Boat Show ve Aqua Florya AVM ziyaretçilerini bekleyen sürprizlerle birlikte.

Bu yılki fuar dünyanın karada yapılan 2. büyük, Türkiye’nin ise en büyük tekne ve yat fuarı özelliğini taşıyor. Kategorilerinde en iyilerinden olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergilendiği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer aldığı fuar, yurtdışından da oldukça yoğun deniz sevdalısı tarafından takip ediliyor.

85 bin metrekarelik, denize dair her şeyin bulunabileceği, sektörün en büyük buluşmasından; Aqua Florya’nın sıradışı atmosferine geçmek isteyenler için Aqua Florya AVM – CNR Fuar Merkezi ve Aqua Florya AVM– İDO arası servisler tamamen ücretsiz.

Ayrıca, 11 – 19 Şubat tarihleri arasında İstanbul Akvaryum girişlerinde fuar ziyaretçilerine özel yüzde 30 indirim fırsatı deniz severlere hediye.

Fuar tarihine kadar detaylı bilgi için Aqua Florya Boat Show standlarına uğrayabilirsiniz. Sıradışı tüm denizseverler “CNR Avrasya Boat Show” Aqua Florya AVM standında buluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz