Ana Sayfa İNDEKS Antalya Migros AVM Antalya Migros AVM, Cenk Eren’i ağırladı

Antalya Migros AVM, Cenk Eren’i ağırladı

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Cenk Eren, Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros AVM’de düzenlenen Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde hayranlarıyla bir araya geldi.

Banu Noyan organizasyonuyla Antalya Migros AVM’de gerçekleşen etkinlikte sevenleri, Cenk Eren’e büyük ilgi gösterdi. Saatler önce Migros AVM’ye gelerek uzun kuyruklar oluşturan Antalyalılar, Cenk Eren’le bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

“Repertuvar-Tanju Okan Şarkıları” isimli albümüyle adından söz ettiren Cenk Eren, Ferdi Özbeğen şarkılarından oluşan bir albüm hazırladığını açıkladı. Soruları da içtenlikle yanıtlayan Cenk Eren, geçtiğimiz yıl yaşama veda eden Kayahan’la ilgili “Büyük Usta Kayahan Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli müzisyenlerinden biriydi. Dürüst, pop müziğine çok emeği geçmiş bir sanatçıydı. Bana tavsiyelerde bulunur, yönlendirir, ağabeylik yapardı. Kayahan’ın varisi benim” diye konuştu.

Bu sözler büyük alkış alırken bir hayranı ünlü sanatçıya “Sabahlar Uzak şarkısını Kayahan’dan sonra en çok sizden dinlemeyi seviyoruz” deyince AVM alkış sesleriyle çınladı. Özellikle hanımların Cenk Eren’e yoğun ilgisi gözden kaçmadı.

Gördüğü ilgiden dolayı çok memnun olan sanatçı, organizasyon sonunda “En kısa zamanda tekrar Antalya’ya geleceğim” diyerek sevenleriyle vedalaştı.

Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak ziyaretçilerine bin adet Cenk Eren CD’si dağıtan Antalya Migros AVM Müdürü Sertaç Yeğin, “Sizleri Antalya’da ağırlamak bizleri mutlu etti” diyerek Cenk Eren ve organizasyon ekibini teşekkür ve çiçeklerle yolcu etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz