Ana Sayfa Gündem Ankara’ya yeni bir Next Level daha

Ankara’ya yeni bir Next Level daha

Pasifik İnşaat, Ankara’nın prestijli konut bölgesi Çayyolu’nun merkezinde yeni bir Next Level’a imza atıyor. Mart 2016’da başlayan ve 2018’de bitecek Next Level Çayyolu projesi tanıtıldı. Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Çayyolu’nda sadece bir konut projesi değil, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarladıklarını söyledi.

Pasifik İnşaat, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait 190 bin metrekarelik Çayyolu rekreasyon alanı içerisinde Next Level Çayyolu projesinin satışlarına başladı. 500 milyon lira yatırım bedeline sahip proje, 429 konut ve 6 mağazadan oluşuyor. Toplam arsa alanı 42 bin 184 metrekare, inşaat alanı ise 166 bin metrekare olan Next Level Çayyolu, 500 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor. Mart 2016’da inşaatına başlanan Next Level Çayyolu’nun 2018’in son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.
Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Çayyolu’nda sadece bir konut projesi değil, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarladıklarını söyledi. Next Level Çayyolu’nda 429 konutta 92 farklı konut tipi olduğunu belirten Fatih Erdoğan, projenin kendi içinde farklı yaşam alanları barındırdığını ifade etti. Next Level Çayyolu’nda villa, loft, penthouse ve birbirinden farklı birçok daire tipi bulunduğuna dikkat çeken Fatih Erdoğan, “Farklı mimarilerdeki alternatiflerle her zevke uygun yaşam tarzını 3+1’den 7,5+2’ye kadar değişen seçeneklerle sunuyoruz” dedi.

Ankara’da yatırımlarına devam edeceklerini vurgulayan Fatih Erdoğan, “2 yeni projeye daha başlayacağız. Bunlardan biri EGO projesi. Ankara’nın en büyük arazisi üzerinde yükselecek” dedi. Pasifik İnşaat, Emlak Konut GYO’nun EGO Garajı ihalesini Çiftay ile birlikte 1 milyar 258 milyon 315 bin TL teklifiyle kazanmıştı. Diğer projelerinin Dikmen Vadisi’nde yer aldığını kaydeden Erdoğan, “Projeye 2017’ni ilk aylarında başlamayı planlıyoruz” diye konuştu.

Next Level Çayyolu projesinde 92 farklı tipte 3+1’den 7.5+1’e kadar daire bulunuyor. Projede normal dairelerin yanı sıra loft, penthouse ve villa seçenekleri de var. Projede metrekare fiyatları 5 bin liradan başlıyor. İnşaatına başlanan proje 2018’in son çeyreğinde teslim edilecek.

5 dönümlük çim alanı

Next Level Çayyolu’nun merkezinde 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanı olduğunu ifade edan Fatih Erdoğan, projenin, 101 dönüm orman ve 191 dönüm Çayyolu Rekreasyon Vadisi’yle harmanlanan, şehrin içinde nefes aldıran bir doğal yaşam alanı sunduğuna dikkat çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz