Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Ankara Ankara Anatolium’da ‘Evim Evim Güzel Evim’

Ankara Anatolium’da ‘Evim Evim Güzel Evim’

15 Mayıs’ta başlayan “Evim Evim Güzel Evim” kampanyası ile Ankara Anatolium ziyaretçileri hediye çeki kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca Ankara Anatolium AVM, birbirinden eğlenceli etkinlikleri ziyaretçileriyle buluşturacak.

Anatolium Alışveriş Merkezi’nde bu yıl 3.’sü gerçekleşecek olan ve geleneksel hale gelen ‘Evim Evim Güzel Evim’ kampanyası 15 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kampanyada, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler İkea’dan 30 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

20-21 Mayıs’ta gerçekleşecek olan ‘Şefler Yarışıyor’ adlı etkinlikte ise Ankara Anatolium AVM ziyaretçileri en hızlı salatayı yapmak için kıyasıya yarışacakla.

27 Mayıs’ta ‘Fidan Dikim Etkinliği’ ile ziyaretçiler fidan dikmeyi eğlenerek öğrenecekler. ‘Ahşap Kutu Boyama Etkinliği’, ‘Beko Süpürge Yarışması’ yapılacak ve kazanan yarışmacılar sürpriz hediyeler verilecek. Ayrıca ‘Bardaktan Kalemlik Yapımı’ ve ‘Pano Yapımı Etkinliği’ de gerçekleşecek.

28 Mayıs’ta ‘Fidan Dikim Etkinliği’, ‘Selva Hocaoğlu ile Söyleşi’ düzenlenecek. Selva Hocaoğlu Ankara Anatolium ziyaretçilerine ev dekorasyonu hakkında tüyolar verecek. ‘Beko Süpürge Yarışması’, ‘Yastık Tasarımı Etkinliği’, ‘Pano Yapımı Etkinliği’ düzenlenecek.

3 Haziran’da ‘Alçı Obje Boyama Etkinliği’, ‘Royal Halı Ebru Sanatı’, ‘Tekzen Çit Boyama Etkinliği’, ‘Vazomdaki Çiçekler’, ‘Balon Patlama’ gibi etkinlikler de ziyaretçileri hem bilgilendirecek hem de eğlendirecek.

4 Haziran Pazar Günü ise etkinler hız kesmeden devam edecek. ‘Kapı Süsü Yapımı’, ‘Çömlek Atölyesi’, ‘Tablo Yapımı’, ‘Royal Halı Ebru Sanatı’, ‘Balon Patlatma Etkinliği’ gerçekleştirilecek. Birbirinden renkli, etkinlikler ve yarışmalarıyla ziyaretçilerinin karşısına çıkan Anatolium Alışveriş Merkezi tüm ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz