Ana Sayfa İNDEKS Ankamall AVM ANKAmall’de Babalar Günü kutlandı

ANKAmall’de Babalar Günü kutlandı

ANKAmall’de Babalar Günü kutlandı. Yenilenen ANKAmall, Babalar Günü için “Paramparça” dizisinin sevilen babası Erkan Petekkaya’yı konuk etti. Sevenlerinin kendisini görmek için akın ettiğini gören Petekkaya, samimi açıklamalarda bulundu.

ANKAmall’un babalar günü davetlisi olan Petekkaya, 12 yıl tiyatro yaptığını ve emeğinin karşılığını anında görmeye alışkın olduğunu söyleyerek, “böyle bir kalabalık gördüğüm zaman gerçekten kalbim çarpıyor. Bana böyle bir şey yaşattığınız için çok teşekkür ederim, ayaklarınıza sağlık” dedi.
Annesinin de Ankaralı olduğunu ve çocukluğunun bir kısmının Ankara Gazi mahallesinde geçtiğini belirten deneyimli oyuncu, Ankara ile arasındaki bağın çok güçlü oluşundan söz etti. Petekkaya, gördüğü yoğun ilgi karşısında bazı hayranlarını yanına alarak, sahnede olmanın nasıl bir duygu olduğunu tattırdı. Sohbet havasında gerçekleşen söyleşide, gerçekte çok iyi bir absürd komedi oyuncusu olduğunu söyleyen oyuncu, insanları ağlatmak yerine güldürmenin çok güzel bir duygu olduğunu ifade etti.
Sevenlerinin sorularını da yanıtlayan Petekkaya, “el ele vererek güzel ülkemizi dünyanın önde gelen ülkeleri arasına taşımalıyız.” dedi.
Paramparça dizisi ile büyük beğeni kazanan, dizide çocuklarına düşkün, fedakar baba rolünü oynayan Petekkaya, hayranlarından gelen iltifatlar karşısında çok mutlu olduğunu belirterek, “eğer sizleri rolüme inandırabildiysem gerçekten bu çok güzel bir his” diye konuştu.
Petekkaya, gördüğü ilgi karşısında türkü söyleyerek ANKAmall ziyaretçilerine de sürpriz yapmayı ihmal etmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz