Ana Sayfa AVM ‘Alışverişler Kayseri Park’ta Volvo S60 kapında’

‘Alışverişler Kayseri Park’ta Volvo S60 kapında’

İncar Otomotiv iş birliği ile düzenlenen “Alışverişler Kayseri Park’ta Volvo S60 Kapında” adlı kampanya kapsamında, 1 kişiye 2016 model Volvo S60 otomobil hediye edilecek.

Kampanyaya katılmak için 19 Kasım 2016-27 Mart 2017 tarihleri arasında Kayseri Park AVM’de yer alan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli olacaktır. 01 Nisan 2017 tarihinde Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkilileri huzurunda yapılacak çekiliş ile muhteşem hediye sahibini bulacaktır.

Kayseri Park ziyaretçileri harcadıkça kazanıyor

Kayseri Park AVM, yılbaşının yaklaştığı şu günlerde ziyaretçilerine harcadıkça kazanma şansı sunuyor. Kayseri Park AVM’nin sadakat kartı “Renk Kart” sahibi tüm ziyaretçiler, AVM içinde alışveriş yaparak, kartlarıyla puan topluyor. Renk Kart içerisinde yer alan puanlar ile küçük ev aletlerinden; hediye çeklerine, mutfak gereçlerinden; menülere kadar bir çok hediye kazanıyor. Renk Kart’ta biriken tüm puanlar 31 Aralık Cumartesi günü saat 20:00’da sıfırlanacaktır.

Kapanış saatini ileri aldı

Ziyaretçilerin içini ısıtan özel indirimleri ve kampanyaları sayesinde yeni yıl alışverişini keyife dönüştüren Kayseri Park, herkes rahat rahat alışveriş yapabilsin diye kapanış saatini de ileriye aldı. 30 Aralık tarihinde Kayseri Park, 22.00 yerine 23.00’da kapılarını kapatacak. 31 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’a kadar hizmet verecek olan Kayseri Park, 1 Ocak Pazar günü ise 12.00’da kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Her yerde indirim var

130 seçkin markası, tadına doyulmaz lezzet durakları, çocuklar için eğlence alanları ve yüzde 70’e varan indirimleriyle Kayseri Park, yılbaşında da Kayseri’deki hesaplı ve keyifli alışverişin tek adresi oldu. Neredeyse her üründe yüzde 40’lardan başlayıp yüzde 70’lere dayanan indirim fırsatları var. Tekstilden beyaz eşyaya, elektronikten aksesuara, ev tekstilinden ayakkabıya ve kozmetikten kuyumcuya kadar yüzlerce marka birbirinden cazip kampanyaları ile Kayseri Park’ta alışveriş tutkunlarını bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz