Ana Sayfa AVM Alışverişin kahramanları Ceylan Karavil Park AVM’de unutulmadı

Alışverişin kahramanları Ceylan Karavil Park AVM’de unutulmadı

12 Aralık Mağazacılar Günü nedeniyle Ceylan Karavil Park AVM’de sabahın erken saatlerinde konfeti ve nazar boncuklarıyla kırmızı halıda karşılanan alışveriş kahramanları mağazacılar unutulmadı.

Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinin en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi olarak 2014 yılında Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında kapılarını açan, kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yapılan Ceylan Karavil Park AVM, 12 Aralık Mağazacılar Gününü unutmadı. Sabahın erken saatlerinde AVM yönetimi tarafından kırmızı halı ile karşılanan alışverişin kahramanları konfeti ve nazar boncuklu sürpriz yaşadı. Hatıra fotoğraf köşesinde fotoğraflarını çeken kahramanlar, gözlerinde yansıyan mutlulukla iş başı yaptı.

Avm genel müdürü Necati Ufuk Toydemir yaptığı açıklamada şunları belirtti:
“Güler yüzlü, çalışkan, özverili, tüm mağazacı arkadaşlarım, bugün son derece özel bir gün. Ziyaretçilerimiz ile markanız arasında köprü olmak gibi son derece zor bir görevi üstlenirken meşakkatli olduğu kadar keyifli de bir iş yapıyorsunuz. Markayı marka yapan en önemli unsurun; işini severek yapan emektarlar olduğunun bilincindeyim.

Tüm mağaza çalışanlarına bugüne kadar verdikleri emek, özverili çalışma ve harcadıkları zamandan dolayı teşekkür ediyor, 365 gün boyunca açık duran kapılarımızın gerçek ev sahibi olarak, her an aynı heyecan ve keyifle ziyaretçilerimizin hayatlarına dokunan sizlerin bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz