Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Akmerkez, IPRA’dan Altın Küre aldı

Akmerkez, IPRA’dan Altın Küre aldı

Akmerkez’in gençlerden ilham alarak yarattığı Young Lions Zone, Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından dünyanın en saygın yarışması Altın Küre Ödülleri (GWA)’nde, “Yeni Hizmet Lansmanı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Akmerkez’in yeni kuşakların değişen çalışma anlayışından yola çıkarak tasarladığı gençlere özel toplantı ve çalışma alanı Young Lions Zone, ‘en yaratıcı çalışma alanı’ olarak tanımlanarak Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından “Yeni Hizmet Lansmanı” kategorisinde Altın Küre kazandı.

Yaratıcı sosyal alanları, farkındalık yaratan etkinlikleri ve destekledikleri projeleri ile her zaman bir adım önde olmayı hedeflediklerini belirten Akmerkez Pazarlama Müdürü Aslı Ödiyet, “Türkiye ve dünyada, global ölçekte bir çok başarıya imza atarak, yeni ve değerli ödüller kazanmaya devam edeceğiz. Sektörün en saygın Halka İlişkiler Ödülü IPRA Altın Küre Ödülü’nü kazanmak bizim için çok büyük bir gurur. Young Lions Zone’u tasarlarken gençlere daha özgür, daha sosyal ve daha ilham verici ortamlar sunmak amacıyla yola çıktık” diye konuştu.

IPRA Altın Küre Ödülleri’nin 30 farklı kategorisi bulunuyor. 1990 yılından bu yana her yıl düzenlenen yarışmanın jürisi de her sene dünyanın önde gelen farklı ülkelerindeki iletişimcilerden oluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz