Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Akmerkez’de Yılbaşı Panayırı

Akmerkez’de Yılbaşı Panayırı

Akmerkez, 2017’ye sayılı günler kala hediye telaşına giren misafirleri için 24-28 Aralık tarihleri arasında ‘Yılbaşı Panayırı’ düzenliyor.

Yeni yıl havasının iyice hissedildiği bugünlerde Akmerkez, Zubizu ve Canan&İris Pop Up Event işbirliği ile ‘Yılbaşı Panayırı’nı düzenliyor. Etkinlik alanında yemekten dekorasyona, sanattan takıya kadar birçok farklı kategoride standın açılacağı Panayır, 24 – 28 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

Misafirler, etkinlik alanında bulunan devasa yılbaşı ağacının çevresinde toplanacak standlarda hem kendileri hem de sevdikleri için en ideal yılbaşı hediyelerini bulabilecek. Aralarında Hayat Sanat, BOBO, Bourgeois &Boheme, Jour Du Nil, Latelier Cache, Askı İstanbul Ayfer Toprak Bener Bilgiç, Layla Dekorasyon, Figaro’s, Scent Store, Happy-Nes, ZM dekor / S’ra gibi en özel markaların bulunacağı standlarda hediyeler yılbaşına özel fırsatlarla misafirlerin beğenisine sunulacak. Panayırda misafirler, Zubizu’nun birbirinden özel ayrıcalıkları ve sürprizlerinden de yararlanabilecek.

Birbirinden farklı yüzlerce hediye seçeneği ile dolu olacak Panayır, 28 Aralık Çarşamba gününe kadar misafirlerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz