Ana Sayfa Gündem Akel imzası İzmir MaviBahçe’de

Akel imzası İzmir MaviBahçe’de

Ünlü oyuncu ve sunucu Ebru Akel, kendi imzasını taşıyan giyim mağazası “Akel’s by Ebru Akel”i İzmir’in sevilen alışveriş ve yaşam merkezi MaviBahçe’de açtı.

Ünlü oyuncu ve sunucu Ebru Akel, kendi imzası olan elbise ve ürünlerinin satıldığı mağazası “Akel’s by Ebru Akel” i İzmir’in gözde alışveriş merkezlerinden MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açtı. İstanbul Emaar Square Mall’dan sonra MaviBahçe’de faaliyete geçen Akel’s by Ebru Akel’in açılışına Akel’in annesi Nedret Akel ile ablası Şeniz ve Deniz Akel de katıldı. Kokteyl ve müzik dinletisi eşliğinde gerçekleştirilen açılışta cemiyet hayatının önemli isimleri de boy gösterdi.

Kendi imzasını taşıyan elbise ve abiye kıyafetleri de basın mensupları önünde tanıtan Ebru Akel, kıyafetlerin günün her saati kadınların için adeta vazgeçilmez parçalar olacağını ifade etti. Akel, “Akel’s by Ebru Akel’deki parçalar, günün her saati kadınlarımızın şıklığı ve rahatı için tasarlandı. Günümüzde insanların çok meşgul olduklarının altını çizen Akel, “İş hayatı, günlük koşuşturmalar çoğu zaman kıyafet değiştirmeye imkan sağlayamıyor. İnsanlarımız artık işten çıktıktan sonra kıyafet değiştirip başka bir etkinliğe ya da davete gidemiyor. Kısacası kıyafet değiştirmeye zaman ayıramıyor. Ancak buradaki kıyafetler ve elbiseler tam da bu ihtiyacı düşünerek tasarlandı. Kadınlarımız özellikle hem iş hayatında hem de gece hayatında gayet şık olacaklar. Bu elbiseleri gündüz işlerinde rahatlıkla giyebildikleri gibi, bir iki küçük detayla ya da aksesuarla birlikte gece de şıklıkta bir numara olacaklar. Çünkü kadınlarımız şık olmak zorunda, zarif olmak zorunda. Kendisini özel kılan bu güzel parçalarla da şıklıklarını tamamlayacaklar” diye konuştu. Akel’s by Ebru Akel’deki birbirinden şık ve göz alıcı kıyafetler aynı zamanda en sık takip edilen internet alışveriş sitelerinden Lidyana’da da alıcılarını bekleyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz