Ana Sayfa AVM ‘Aile Arasında’ İzmirlileri kahkahaya boğdu

‘Aile Arasında’ İzmirlileri kahkahaya boğdu

Merakla beklenen BKM filmin iddialı komedi filmi Aile Arasında’nın İzmir galası Optimum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Binlerce İzmirlinin alkışları arasında Optimum’da karşılanan oyuncular gala öncesinde İzmirliler ile hasret giderdi.

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı, Ozan Açıktan’ın yönetmenliğinde çekilen, Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, , Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Fatih Artman, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu, Ayta Sözeri, Devin Özgür Çınar, Ünal Yeter ve Arif Erkin gibi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken film izleyenleri kahkahalara boğdu.

Gala öncesinde Gülse Birsel, Engin Günaydın, Demet Evgar, Derya Karataş ve Ayta Sözeri İzmirliler ile buluştu. Sevenleri ünlü oyuncuları görebilmek ve fotoğraf çekebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Büyük ilgi gören filmin İzmir galasında senarist Gülse Birsel İzmir’de olmaktan duydukları mutluluğu dile getirirken İzmir seyircisine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Filmin oyuncuları özel gösterim öncesi gerçekleşen buluşmanın ardından izleyenleri kahkahaya boğan filmlerini Optimum Cinemaximum salonlarında İzmirli sinemaseverlerle birlikte izledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz