Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Agora AVM’de yaz okulu

Agora AVM’de yaz okulu

Agora Alışveriş Merkezi’nde Yaz Okulu, başladı. Çocukların yaz tatillerini eğlenceli ve öğretici etkinliklerle geçirebilecekleri Yaz Okulu’nda, çocuklar el becerilerini geliştirebilecek, eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. 

Bilgince Eğitim Kurumları işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “Agora Yaz Okulu”, 11 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında hafta içi her gün 14.00 – 17.00 arasında A Blok aktivite alanında gerçekleşecek. “İçimdeki Ressam”, “Lego”, “Origami”, “Palyaçoyla Eğleniyoruz”, “Uzay Kumu”, “Dansa Var mısın?”, “Hikayeni Yarat”, “Oyun Hamuru”, “Puzzle” atölyeleriyle çocuklar hem eğitici hem de eğlenceli zaman geçirecekler.

Agora Card ile yaz okulu ücretsiz

Uzun eğitim-öğretim yılı yorgunluğunun ardından Agora’nın çocuklar ve ailelere hediyesi olan “Agora Yaz Okulu”, miniklerin bilgilerini eğlenerek geliştirmeye ve sanat alanındaki yeteneklerini ortaya çıkarmaya yönelik olarak planlandı. 4 hafta sürecek eğitici ve eğlenceli atölyelerden tüm çocuklar “Agora Yaz Okulu” projesinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Agora Yaz Okulu’na katılmak için Agora Card sahibi olmanız yeterlidir. Ziyaretçiler Agora Card’larını danışma noktasından ya da etkinlik alanından ücretsiz olarak temin ettikten sonra “Agora Yaz Okulu” görevlilerine göstererek tüm etkinlikten faydalanabilecekler.

Eğitici ve eğlenceli atölyeleriyle çocukların el becerilerinin gelişmesine ve rengârenk bir hayal dünyasının oluşmasına katkı sağlamayı amaçlayan Agora Yaz Okulu, dopdolu bir programla başlıyor. Alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu ile Bilgince Eğitim Kurumları işbirliği ile gerçekleşecek olan Agora Yaz Okulu’nda, birbirinden farklı, eğitici ve eğlendirici etkinlikler 14.00-17.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezi A blok etkinlik alanında gerçekleşecek.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, hem eğlenceli hem de eğitici etkinliklerin ücretsiz olarak gerçekleşeceği Agora Alışveriş Merkezi Yaz Okulu’nda çocukların keyifli vakit geçirerek yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebileceğini iletti. Noyan; birbirinden eğlenceli ve yaratıcı atölyenin çocuklar için ücretsiz olacağı yaz okulu etkinliklerine tüm çocukları davet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz