Ana Sayfa İNDEKS Aqua Florya AVM ‘Adam olacak çocuklar’ Aqua Florya’daydı

‘Adam olacak çocuklar’ Aqua Florya’daydı

Babası Barış Manço’dan devraldığı bayrağı devam ettiren Doğukan Manço, 7’den 77’ye Adam Olacak Çocuk formatıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla bir araya geldi.

Katılımın yoğun olduğu etkinlikte sahne çocuklarındı. Doğukan Ağabeyleri ‘nin sorularını yanıtlayan çocukların hepsi, 10 puan alarak sahneden ayrıldı. 23 Nisan coşkusunun doyasıya yaşandığı etkinlikte, çocuklar Doğukan Manço’nun sorduğu sorulara verdikleri yanıtlarla hem şaşırttı, hem güldürdü. Hep bir ağızdan, tüm ziyaretçilerin söylediği şarkılar ve marşlarla 23 Nisan coşkusu doyasıya yaşandı.

Etkinlikte tanıdık simalar da dikkat çekti. Geçtiğimiz hafta yeni şarkısıyla listelerde üst sıralara yerleşen, Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu Aydın Kurtoğlu da çocuğu Poyraz Cengiz Kurtoğlu ve yeğeni Ali Çınar Kurtoğlu ile birlikte “Adam Olacak Çocuk” etkinliğine katıldı.

Barış Manço şarkılarının hepbir ağızdan söylendiği, sahnenin tamamen çocuklara bırakıldığı, nostaljik bir ritüelin yeniden yaşandığı etkinlik bitiminde; Doğukan Manço minik hayranları ile fotoğraf da çektirerek, dünya çocuklarına armağan edilmiş bugünü, Aqua Florya’nın çocuklarıyla beraber geçirdi.

Moda, sanat, gastronomi gibi alanlarda ön plana çıkan Aqua Florya Alışveriş Merkezi, önemli günlerde de, ziyaretçilerine özel etkinlikler düzenleyerek; bir alışveriş merkezinden daha çok bir yaşam merkezi olarak hizmetine devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz