Ana Sayfa AVM Acil tıp teknisyenleri Piazza’da bowling ile stres attılar

Acil tıp teknisyenleri Piazza’da bowling ile stres attılar

Şanlıurfalıların buluşma noktası Piazza AVM, şimdi de acil tıp teknisyenlerini bir araya getirdi. Hayat kurtarmak için her daim zamanla yarışan acil tıp teknisyenleri, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin düzenlediği bowling turnuvasında stres attılar. Tatlı bir rekabetin yaşandığı turnuva renkli görüntülere sahne oldu.

Moda, lezzet ve eğlencenin değişmeyen adresi Şanlıurfa Piazza AVM’nin ev sahipliğinde düzenlenen bowling turnuvasında buluşan acil tıp teknisyenleri, labutları devirmek için kıyasıya mücadele verdiler. Turnuva, takımlar halinde yarışan acil tıp teknisyenlerinin birbirinden çekişmeli karşılaşmalarına sahne oldu. Acil tıp teknisyenleri, yoğun rekabetin yaşandığı etkinlikte stres atma fırsatı yakaladılar.

Heyecanın zirve yaptığı turnuvanın sonunda, kaybeden takımlar kazanan arkadaşlarını kutlayıp, mutluluklarına ortak oldular. Centilmence mücadele edilen turnuva, kazanan takıma galibiyet kupası ve çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından sona erdi. Acil tıp teknisyenlerinin yoğun iş temposundan ve stresten uzak keyifli zaman geçirmeleri için düzenlenen turnuvada gönüllerince eğlenme ve moral depolama imkanı bulan teknisyenler, Şanlıurfa Piazza AVM yöneticilerine örnek ev sahipliğinden dolayı teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz