Ana Sayfa AVM 500 çocuk hayallerine Capacity’de kavuştu

500 çocuk hayallerine Capacity’de kavuştu

Capacity Alışveriş Merkezi ve Bakırköy Belediyesi iş birliği ile düzenlenen “Dilek Ağacı” projesinde Bakırköylü ihtiyaç sahibi çocuklar yeni yıl dileklerine kavuştular.

Her sene olduğu gibi bu Aralık ayında, Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Capacity Alışveriş Merkezi’ne kurulan “Dilek Ağacı”na çocuklar yeni yılda gerçekleşmesini istedikleri dileklerini astılar. Çalışma masası, bisiklet, uzaktan kumandalı akülü araba, mont, bot, spor ayakkabısı, eşofman takımı, top, paten, nevresim takımı, battaniye ve çeşitli oyuncakların yer aldığı dilekler Capacity Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ve Bakırköylüler tarafından yerine getirildi.

Bakırköylü ihtiyaç sahibi çocukların hediyelerinin sunulduğu kutlama törenine başta Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu olmak üzere, Bakırköy Belediye Meclisi Üyeleri, Bakırköy Muhtarları, Capacity Alışveriş Merkezi yöneticileri ve hayır sever Bakırköylüler katıldı. Başkan Kerimoğlu, “Bakırköy de yaşayan her çocuk bizim çocuğumuzdur onların yeni yıldan dileklerini gerçekleştirmek, yüzlerinde gülümseme ile geleceğe umutla bakmalarını sağlamak öncelikli görevimizdir” dedi ve bu yıl 500 çocuğun yeni yıl dileklerinin gerçekleşmesinde desteklerini esirgemeyen Bakırköylü ve İstanbullu tüm hayırsever vatandaşlara, Capacity Alışveriş Merkezi Yönetim Başkanı Salahattin Özgül ve Capacity AVM yönetim ekibine teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz