Ana Sayfa İNDEKS Gratis 14’üncü Gratis Çocuklar Arası Resim Yarışması başladı

14’üncü Gratis Çocuklar Arası Resim Yarışması başladı

Gratis’in 14 yıldır düzenlediği ve geleneksel hale gelen ‘Çocuklar Arası Resim Yarışması’ bu yıl da Türkiye’nin dört bir yanından 7 – 10 yaş arasındaki küçük ressamların katılımı ile online olarak gerçekleştiriliyor. Temasının ‘Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını resminle anlat’ olarak belirlendiği yarışmada küçük ressamlar, rengarenk resimleriyle Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutlayacak. Yarışmaya katılmak isteyen çocuklar, 14 Nisan 2023 tarihi itibari ile resimlerini www.gratisresimyarismasi.com web sitesi üzerinden yükleyerek katılım sağlayabilecek. Gratis’in 14’üncü Çocuklar Arası Resim Yarışması’na katılım için son tarih ise 14 Mayıs 2023.

Gratis tarafından bu yıl 14’üncü kez düzenlenen ‘Çocuklar Arası Resim Yarışması’ başladı. Türkiye’nin dört bir yanından 7 – 10 yaş aralığındaki tüm çocukların katılabileceği yarışmada bu yıl, Cumhuriyetin 100’üncü yılı teması işlenecek. Küçük ressamların Cumhuriyetin 100’üncü yılını resimleriyle kutlayacağı yarışma, Johnson’s, Colgate ve Adel sponsorluğunda online olarak gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılmak isteyen çocukların, 14 Nisan 2023 tarihi itibariyle yarışmaya özel olarak yaptıkları resimlerinin fotoğrafını çekerek velilerinin yardımı ile www.gratisresimyarismasi.com web sitesine yüklemesi yeterli olacak. Küçük ressamlar, yarışmaya son katılım tarihi olan 14 Mayıs 2023’e kadar resimlerini web sitesine yükleyebilecek.

Çocukların Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümünü resimleriyle kutlayacağı yarışmada tüm eserler, jüri tarafından değerlendirilecek. Dereceye girenlerin ödüllendirileceği yarışmanın sonuçları ise, www.gratisresimyarismasi.com web sitesinde ve Gratis’in sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz