Ana Sayfa İNDEKS 14 Burda AVM 14 Burda AVM’de çocuklar eğlendi

14 Burda AVM’de çocuklar eğlendi

14 Burda AVM,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara pek çok etkinlik düzenledi.

Ulu Önder Atatürk’ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 14 Burda AVM’de de coşkuyla kutlandı. 15 Nisan’da başlayan Çocuk Bayramı Balon kampanyası, 23 Nisan 2017 tarihine kadar devam etti. Kutlamalar 22 Nisan saat 14.00’te animatör ekibin sahne alması ile başladı. Etkinlik alanında şarkılar söylendi, oyunlar oynandı, yüz boyama yapıldı, balon ve pamuklu şekerler dağıtıldı.

Bayram coşkusu saat 15.00’te Mevlana İlköğretim Okulu’nun sahneye çıkması ile daha da arttı. Öğrenci gitar ekibi,  23 Nisan korosu, step ekibi performanslarını sahnelediler. Program sonunda 10. Yıl Marşı eşliğinde yapılan gösteri ve minik bir öğrencinin okuduğu şiir görülmeye değerdi. 16:00 ve 18.00 saatlerinde sahne alan Mesut Bar illüzyon şovu ile izleyenleri büyüledi.

23 Nisan Pazar günü etkinlikler, Sakarya İlköğretim Okulu öğrenci gösterileri ile başladı. Halk oyunları gösterisi ve müzik şölenine dönüşen etkinlik sonunda tüm çocuklar sahnede marşları seslendirdi.

Saat 15.00’te Dionysos Dans Okulu minik öğrencileri muhteşem gösterileri ile büyüklere taş çıkardılar. Dans gösterisi ardından saat 18.00’e kadar çocuk eğlenceleri 14 Burda AVM’de devam etti. Yine pazar günü Çocuk Kulübü etkinlileri kapsamında Dünya Çocukları Karton atölyesi ile minik ziyaretçilerimiz el becerilerini ortaya koydu.

AİBÜ öğrencilerinin “Engel tanımaz” standı, bu bayramın tüm çocukların olduğu gibi engelli çocukların da bayramı olduğuna dikkat çekmek amacıyla etkinlikler düzenledi. Bolu Barosu “Çocuk Hakları” standı çocukları hem eğlendirdi hem de onların haklarını anlatmak için görüşmeler yaptı.

Günün sonunda saat 18.00’de “Sümela’nın Şifresi – Cünyor Temel” ekibi 14 Burda AVM’deydi. Program film müziklerini yapan ekibin mini konseri ile başladı. Ardından film oyuncuları sahneye çıkarak ziyaretçilerimizle samimi bir söyleşi gerçekleştirdi ve bol bol fotoğraf çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz