Ana Sayfa İNDEKS 14 Burda AVM 14 Burda AVM’de Çanakkale Zaferi coşkusu

14 Burda AVM’de Çanakkale Zaferi coşkusu

Türkiye tarihinin gelmiş geçmiş en önemli destanlarından biri olan 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi, 102. yılında 14 Burda AVM’de çok renkli ve coşkulu bir şekilde kutlanacak.

14 Burda AVM’de 18 Mart Cumartesi Çanakkale Zaferi etkinliklerimiz saat 13.00’te Bilim Koleji’nin Çanakkale temalı kumaş ve kağıt boyama etkinliği ile başlayacak. Daha sonra minik ziyaretçiler Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında saat 15.00’te gerçekleştirilecek Sanat Atölyesi’nde asker ve bayrak yapımı ile hem eğlenecek hem de öğrenecek. Saat 16.30’da sahne alacak AİBÜ Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Prof Dr. Uğur Alpagut ve Bölüm Başkanı Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yavuz Durak keman ve piyano eşliğinde Çanakkale şehitleri anısına kahramanlık ezgilerine hayat verecek.

14 Burda AVM’de gerçekleşecek etkinlikler, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Emre Aydın ve ünlü program sunucusu Yasemin Şefik’in saat 18.00’de sahne alması ile sona erecek.

Tek çatı altında birbirinden farklı etkinliklerin yer aldığı Çanakkale Zaferi etkinliklerine tüm 14 Burda AVM ziyaretçileri davetli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz