Ana Sayfa Marka-Mağaza 119. Tekzen, Kahramanmaraş’ta

119. Tekzen, Kahramanmaraş’ta

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen’in yeni mağazası Kahramanmaraş Piazza AVM’de açıldı. Böylece Tekzen mağaza sayısı Türkiye genelinde 119’a ulaştı.

2017 sonuna kadar mağaza sayısını 130’a çıkarmayı planlayan Tekzen, bir yandan yeni mağaza açarken, hali hazırda var olan mağazalarını da müşterilerine “alışveriş deneyimini kolaylaştırmak” amacıyla yenilemeye devam ediyor.

Kahramanmaraş mağazasının açılış töreninde tüm illere mağaza açma hedefi ile yatırımlarına devam edeceklerini belirten Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Kahramanmaraş Piazza AVM içerisinde açtığımız yeni mağazamızla birlikte Türkiye genelinde toplamda 119 mağaza sayısına ulaştık. 2017 yılında 4 mağaza açılışı gerçekleştirdik. Piazza AVM’de açtığımız mağazamız Kahramanmaraş ilimizdeki 3. Tekzen mağazası olacak. Yeni Tekzen mağazamızla birlikte Türkiye genelinde toplamda artı 220 bin metrekarelik bir alanda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Memleket sermayesi Tekzen’in bu başarı yolculuğunda birlikte değer ürettiğimiz iş ortaklarımızla birlikte hız kesmeden büyümeye devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz